Krasnoludkowie


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: XII 2013

Urodziły się w pustostanie, przeżyły głod, mróz i wszelkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Są silne, dzielne i mają ogromną wolę życia. Ich charaktery dopiero się kształtują, ale powoli już teraz widać co z nich w przyszłości wyrośnie.

Czterech krasnoludków to Mędrek, Apsik, Wesołek i Nieśmiałek. Fajne i bystre chłopaki, które nie mogą doczekać się wyjścia na świat. Mają około 10 tygodni, a ich życie aktualnie upływa pod znakiem zabaw i gonitw. Mają ogromny apetyt, bo i pokłady energii drzemią w nich nieskończone. Wszystkie tak podobne do siebie, a jednak każdy inny.

Mędrek został adoptowany. 

Apsik rozczula swoją nieporadnością i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Mały manipulator, któremu wybacza się każde przewinienie.

Wesołek wyróżnia się wśród braci wyglądem, bo jest nieco ciemniejszego umaszczenia. To on rozpoczyna wszystkie zabawy, jest więc najbardziej zaganiamy z rodzeństwa, drzemią w nim nieskończone pokłady energii.

Nieśmiałek przejawia permanentne zdziwienie każdą sytuacją. Zainteresowanie jego psią osobą go onieśmiela, przejawia raczej skromne i łagodne usposobienie.

Wszystkie chłopaki są całkowicie zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Wyrosną na raczej duże psiaki lub zostaną średniakami. Szukają odpowiedzialnych domów. Nowy opiekun podpisze z fundacją umowę, w której zobowiąże się do kastracji psiaka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: