Lilka


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: europejska

Pokory i mądrości uczmy się od zwierząt.
Przedstawiamy Wam cudowną nauczycielkę pokory i mądrości – Lilkę. Lila została znaleziona leżąca brzuchem do góry przy drodze. Do lecznicy trafiła w stanie wręcz agonalnym, z niemierzalną z wychłodzenia temperaturą i porażeniem czterokończynowym. Jej stan wymagał szczegółowej diagnostyki, a przede wszystkim konsultacji neurologicznej i tomografii komputerowej. Ta wykazała pourazowe krwiaki w mózgu, na szczęście rdzeń kręgowy nie uległ uszkodzeniu.

W Lilce zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Dlaczego? Bo jej nie można nie kochać. Każdy kto pozna Lilę będzie wiedział co mamy na myśli. Do naszego zachwytu nad nią skłoniła nas nie tylko jej piękna szylkretowa sierść, ale niesamowite usposobienie. Lila leżąc sparaliżowana nie traciła pozytywnego nastawiona do otoczenia. Zaczyna mruczeć przy każdym, nawet najmniejszym dotyku ze strony człowieka i nieważne czy jest to badanie, czy pieszczota. Tak, jakby mruczeniem chciała okazać swoją wdzięczność, jakby dokładnie rozumiała, że my wszyscy chcemy jej bardzo pomóc.

Niedawno stał się cud, na który czekaliśmy od ponad trzech tygodni. Lila zaczęła się poruszać, póki co bardzo delikatnie i niezgrabnie, ale to i tak ogromny postęp w porównaniu ze stanem w jakim trafiła do lecznicy. Bardzo dziękujemy „Oaza” Przychodnia dla zwierząt za wspaniałą opiekę nad Lilką.

Pomóż nam pomagać Lilce. Pomóż nam w finansowaniu jej diagnostyki i leczenia. Konsultacja neurologiczna to koszt 100 zł, za tomograf komputerowy zapłaciliśmy 600 zł. Czeka nas jeszcze jedna faktura do opłacenia za jej pobyt w lecznicy. Prosimy Was o wpłaty tytułem „dla Lili” na konto 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246

Pamiętajcie również o nas wypełniając swój PIT – nasz KRS 0000265877.
Twój 1% pomaga nam ratować zwierzęta.

____

maj 2018

Lila znalazła wspaniały dom u Moniki :))

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: