Lakuś


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2010

Drobny, mały piesek o gołębim sercu, którego krótkie życie pełne było samotności i tęsknoty. Jego historia jest bardzo smutna i zdecydowanie nie napawa optymizmem. Mimo, że Lucky został dwukrotnie porzucony i zdany sam na siebie, wciąż wierzy w ludzi, ufa niemal na zawołanie. Jest wspaniałym i niezwykle delikatnym, łagodnym stworzonkiem. Może zamieszkać z rodziną z dziećmi oraz innymi zwierzętami, pod warunkiem, że będą miały tak ugodowy charakter jak Lucky.

Lakusia znamy od 2010 roku, gdy był kilkumiesięcznym szczenięciem. Trafił wtedy do adopcji. Adoptowała go młoda para bardzo przejętych i ciepłych osób. Wszystko pasowało. Nic nie wzbudziło naszych podejrzeń. Wydawało się, że to dobra adopcja.

A jednak, Lucky nie okazał się szczęściarzem, ale największym pechowcem. Jak się dowiedzieliśmy, wiele miesięcy temu opiekunka Luckiego wyjechała za granicę zostawiając swojego adoptowanego psa na podwórku. Drugi opiekun wyprowadził się. Lucky był dokarmiany przez sąsiadów, którzy prawdopodobnie uratowali mu życie.

Lucky wrócił do nas, a my obiecaliśmy mu, że nigdy już nie spotka go nic złego. Mieszka w fundacyjnej kuchni z innymi psami. Dogaduje się zarówno z samcami, jak i z suczkami. Jest uległy wobec innych zwierząt, ale to nie znaczy, że brakuje mu charakteru. Uwielbia szalone zabawy, gonitwy. Gości wita radosnym szczekaniem, próbując dopchać się do głaskania. Cieszymy się, że mimo wszystkich przeżyć wciąż pozostał radosnym, pełnym życia i ufności pieskiem.

Lakuś może zamieszkać w domu z dziećmi oraz innymi zwierzętami.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: