Mania


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: bukiet kwiatowy :)
  • Rok urodzenia: 2020
Dawno dawno temu, za górami, za lasami, żyła sobie pewna… A nie, czekajcie, pomyłka. To nie żadna magiczna historia, która na końcu ma happy end. To historia o psim dziecku, które w życiu zaznało niesamowitą ilość bólu i cierpienia, które zostało wyrzucone z domu razem ze swoim towarzyszem i widziało jego śmierć pod kołami auta, które konałoby dniami i nocami, gdyby nie odrobina ludzkiej dobrej woli i serca.
To właśnie historia o suczce o imieniu Mania.
Mania najprawdopodobniej (!) uległa ciężkiemu i poważnemu wypadkowi samochodowemu, który poturbował ją tak bardzo, że wśród dziesiątek obrażeń miała złamanie kości kulszowej i kości biodrowej. Brzmi poważnie, prawda? Tak też było. Sunia wycierpiała więcej, niż nie jeden pies, ale wiecie co? Udało się poskładać jej delikatne ciałko i teraz Maniulka ma się świetnie, a po operacji została już tylko wygolona sierść i zagojona rana. Co prawda jej ruch nadal jest ograniczany, żeby nie nadwyrężyć nóżki, ale maleństwo może już swobodnie poznawać kąty w fundacyjnej kuchni i załatwiać na dworze swoje potrzeby bez smyczowego nadzoru.
Sunia powoli może rozglądać się za nowym domkiem i tym razem (!) dożywotnim opiekunem. Akceptuje inne zwierzęta i uwielbia się bawić, a także utrzymywać czystość.
Jej wiek został oszacowany na około rok, a waga to jakieś 7-8 kg. Jest bardzo ciekawska i ruchliwa, wszędzie jej pełno i wszystko ją interesuje. Potrafi też pięknie chodzić na smyczy.
Szukamy dla Manii domu odpowiedzialnego, stałego i pełnego miłości, wyrozumiałości i cierpliwości. Byłoby cudownie, gdyby udało się znaleźć dom z przyjaźnie nastawionym do innych zwierząt psem lub kotem, ponieważ sunia uwielbia towarzystwo.
__
Luty 2021 – Mania znalazła dom 🙂
Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: