Piksel


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2014
Ten drobiażdżek ma około roku i już wie czym jest bezdomność. Kiedyś musiał być pogodnym i cieszącym się z życia szczenięciem. Dzisiaj jego wzrok przepełniony jest smutkiem i tęsknotą za dawnym życiem. Mamy nadzieję to zmienić.
 
Piksel przez kilka tygodni błąkał się na Retkini, ale był widywany też na Karolewie i w okolicach Konstantynowa Łódzkiego. Bezskutecznie szukał swoich ludzi i swojego domu. Na szczęście pojawiły się osoby, dla których jego los nie był obojętny. Cierpliwie czekali, oswajali go, w końcu zabrali Piksela z ulicy. Dzisiaj mieszka w fundacyjnej kuchni razem z innymi psami (samcami).
 
Jaki jest Piksel? Wciąż zagubiony, niepewny siebie i swojej przyszłości. Widać w jego oczach ogromny smutek, ale czasem przebija też pogoda ducha i szczenięca ciekawość. Jest delikatny, łagodny i uległy. Może zamieszkać z rodziną z małymi dziećmi czy innymi psami. Bardzo potrzebuje poczucia bezpieczeństwa.
 
Pamiętajcie, że każdy adoptowany zwierzak z naszego ośrodka to możliwość uratowania życia kolejnego. Adoptując Piksela, umożliwisz nam przyjęcie następnego psa na jego miejsce!
***
3.12.2015 Piksio znalazł swoich ludzi :)))
Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: