Puszek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: w typie husky
  • Rok urodzenia: 2010

Piękny, dostojny, raczej trzymający się na uboczu niż atakujący swoją osobą. Wiele przeszedł, wycierpiał głód i opuszczenie. Dlatego też otwiera się powoli i nie od razu pokazuje swój charakter. Spokojny pies z dużym potencjałem – taki właśnie jest Puszek.

9 psów i suk husky oraz 2 małe kundelki przebywały na podwórku w zadbanej dzielnicy domków jednorodzinnych. Psy tak chude, że ledwie trzymały się na nogach. Do stanu aż tak skrajnego zagłodzenia nie doprowadza się w ciągu kilku tygodni – te psy nie jadły od miesięcy.

Wśród nich Puszek, który wydaje się, że nie może zapomnieć o traumie, jaką przeszedł. Na pewno psiak szuka cierpliwego opiekuna, który najpierw pozwoli się poznać Puszkowi i zapewni mu bezpieczeństwo, jakiego potrzebuje. Bezpieczeństwo w rozumieniu Puszka to jednak nie są cztery ściany i odgrodzona od świata enklawa. To życie normalnego psa: regularne spacery, opieka i zainteresowanie człowieka.

Puszek jest niezwykle wrażliwy i pokazuje swoje prawdziwe, radosne oblicze dopiero jak komuś zaufa. Wymaga to czasu i odpowiedniego podejścia. Dlatego też szukamy dla niego wyjątkowego opiekuna, który nie zniechęci się po kilku dniach czy tygodniach i będzie się cieszył z każdego uśmiechu Puszka, który jest po prostu zabójczy 😉 To naprawdę niesamowity psiak, a radosne obroty, które wykonuje w powietrzu na widok osoby, którą lubi wynagradzają wszelkie trudy związane ze zdobywaniem jego zaufania.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: