Tina


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Tina jest malutką, starszą i niestety bardzo schorowaną sunieczką.
Sunia ma wrodzoną zapaść tchawicy, która powoduje, że podczas oddychania charczy. Duszności wzmagają się na zimnym powietrzu lub w momencie kiedy jest czymś podekscytowana. Niestety jest to przypadłość nieoperacyjna.
Dodatkowo sunia ma liczne guzy na listwie mlecznej, również nie nadające się do operacji z uwagi na zaawansowany wiek i stan zdrowia.
Tina ma również chorą wątrobę oraz cukrzyce.
Potrzebuje bardzo odpowiedzialnego domu, który weźmie na siebie ciężar częstych wizyt u weterynarza oraz leczenia do końca życia sunieczki.
Sunia nie nadaje się do domu z dziećmi, kotami i mniejszymi zwierzętami. Kiedy jej coś nie odpowiada potrafi ugryźć. Zdecydowanie nie lubi noszenia na rączkach oraz przytulania, kiedy ona nie ma na nie ochoty.
Bardzo lubi wszelkiego rodzaju zabawki oraz spanie w pościeli:)
Sunia poszukuje domu tylko w okolicach Łodzi.

***
Postanowiliśmy, że Tinka zostanie rezydentką Fundacji.
Nie szuka już domu.

Rezydentami Fundacji zostają zwierzęta bardzo stare, chore lub po ciężkich przejściach – takie, nad którymi przez długi czas nikt nie wyraził chęci realnej opieki lub ze względu na podeszły wiek i stan zdrowia niewskazane są jakiekolwiek zmiany w ich życiu. Wszyscy rezydenci przebywają w bezpiecznych, kochających domach tymczasowych (które stają się tzw. dożywotnimi tymczasami) u wolontariuszy lub w Fundacyjnym Domu Tymczasowym. Pozostają oni na utrzymaniu Fundacji, istnieje oczywiście możliwość wirtualnej opieki nad rezydentem.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: