Zuza


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mini

Zuzia miała szczęście w swoim życiu. Po pierwsze została uratowana z podwórka gdzie, jako porzucone kocie, nie miała szans na przeżycie. Ludzie, którzy ją uratowali zapewnili jej wszystko czego tylko mozna chcieć. Spokój, dobre jedzonko, spokojny sen i rękę do miziania. Zuza jest kotem kochanym. Ma swoich ludzi.

Ale przez te 5 lat życia kotki sytuacja nieco się zmieniła. Pojawiło się dziecko. Wyczekane, ukochane. Wszystko wskazywało na to ze szczęście na stałe zamieszkało w tym domu. Niestety kiedy malec zaczął rosnąć okazało się że ani Zuza nie toleruje nowego domownika ani też on jej. Im dziecko było większe, im szybciej się przemieszczało tym bardziej koteczka była niezadowolona. Potrafi przywoływać dziecko do porządku pacnięciem łapy. A i szkrab nie jest bez winy bo w ferworze zabawy potrafi ja drażnić. Nie pomagają rozwiązania polubowne. Właściciele widzą co się dzieje. Nie chcą by kotka resztę swojego życia spędziła w depresji, nękana przez małego szkraba. Zdecydowali się oddać ją do adopcji, ale TYLKO do najlepszego domu. Ma zapewniona opiekę tak długo, aż taki dom się znajdzie.

Zuzia jest śliczną koteczką. Ma ok 5 lat. Jest zdrowa, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jest całkowicie kuwetkowa, nie niszczy mebli. Uwielbia mizianie po brzuszku 🙂

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 504-254-419
marta@niechcianeizapomniane.org

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: