Przekaż 1% | KRS 0000265877

JAK TO ZROBIĆ?

– skorzystaj z darmowego programu, który automatycznie obliczy kwotę 1% podatku i przekaże go na rzecz naszych podopiecznych:

pit12    pit2

– wypełnij PIT ręcznie, a w rubryce H wpisz nasz numer  KRS 0000265877

994130_10152177255943856_241758496_n

1% – to dużo czy mało?

To bardzo dużo! Organizacje takie jak nasza nie otrzymują żadnych dotacji od władz miasta. Naszym jedynym źródłem utrzymania są darowizny pieniężne oraz właśnie 1% Twojego podatku. Nawet jeśli wynosi on 5, 10 czy 50 zł, to jest to dla nas cegiełka, dzięki której utrzymujemy naszych podopieczny przez okrągły rok! Jeśli 100 osób przekaże nam 1% podatku w kwocie 5 zł, na naszym koncie znajdzie się 500 zł, za które zakupimy 150 kg karmy. Każda kwota ma znaczenie!

Dlaczego mój 1% powinienem przekazać FNiZ?

Od 2006 roku działamy na rzecz zwierząt, a FNiZ była pierwszą w Łodzi fundacją ratującą porzucone i maltretowane zwierzęta. Nasze życia poświęciliśmy misji, którą konsekwentnie realizujemy. Walczymy o lepsze życie dla zwierząt. Dla nich zaczyna się ono w momencie, gdy do nas trafiają. Jesteśmy z nimi od początku do końca i ciężko pracujemy, by w naszym ośrodku adopcyjnym miały najlepsze warunki, które przygotują je do życia w nowych domach. Nie bylibyśmy w stanie tego robić bez Twojej pomocy.

003k

Jak działa Fundacja Niechciane i Zapomniane?

Centrum działań FNiZ jest ośrodek adopcyjny. Pod naszą opieką w styczniu 2017 r. przebywało 65 psów, 10 kotów, 5 koni, 3 świnie, kozioł i królik. Tutaj dzień w dzień, 7 dni w tygodniu razem z wolontariuszami:

– sprawujemy osobistą opiekę nad zwierzętami bezdomnymi czy odebranymi od ich oprawców

– leczymy je, rehabilitujemy i przygotowujemy do adopcji

– sterylizujemy, ograniczamy populację

– socjalizujemy je, eliminujemy niepożądane zachowania i uczymy zaufania do człowieka

– poznajemy ich zachowania, uczymy się ich i szukamy dla nich odpowiednich rodzin

009k

Na co zostanie przeznaczony mój 1%?

Roczne utrzymanie ponad setki zwierząt kosztuje krocie. Twój 1% z pewnością pomoże nam zapłacić rachunki za media w ośrodku adopcyjnym, koszty utrzymania i leczenia niechcianych zwierząt, a także pomoże w zakupie karmy dla nich. Ale Twój 1% może też pomóc nam rozbudować ośrodek i uczynić go gotowym na przyjęcie kolejnych zwierząt. Na pewno pomoże w tym, by nasi podopieczni czuli się tu bezpieczni i zaopiekowani. To od Ciebie zależy ile uda nam się dokonać w nadchodzącym roku. Ile zwierząt uda nam się uratować i jakie warunki im zapewnimy.

W Twoich rękach leży decyzja komu podarować 1% swojego podatku. My wiemy jedno – to ważny wybór, a Ty dzięki niemu możesz uratować niejedno zwierzęce życie!

Wasz 1% podatku przeznaczymy na dalszą rozbudowę i przystosowanie ośrodka adopcyjnego do potrzeb naszych podopiecznych, a także na ich utrzymanie i leczenie podczas oczekiwania na nowe domy.

PRZEKAŻ NAM SWÓJ JEDEN PROCENT. Z GÓRY DZIĘKUJEMY.

008k