Julia Pietrucha i Jakub Przebindowski odwiedzili mieszkańców Ośrodka Adopcyjnego

image004Andrzejki w tym roku były dla naszych zwierzaków bardzo udane, a to za sprawą wspaniałych i bardzo zwierzolubnych gości. Aura tego dnia była typowo jesienna, ale ich serca ciepłe i otwarte na zwierzęce problemy. Tym razem przed obiektyw z aktorami trafiły Melisa z Miętą, oczywiście Dzwoneczek, Fionka, Madzia, Kapsel, Bianka i Pesto oraz Market. Na zdjęcie załapał się nawet Maniek 🙂 Serdecznie zapraszamy do oglądania galerii, bo fotografie są zjawiskowe!

Zresztą kto nas odwiedził tego dnia, ten wie – było bardzo miło. Dziękujemy wszystkim gościom,którzy znaleźli chwilę czasu dla nas i znowu podprowadzili nam wszystkie psy na pole! 🙂 Zapraszamy częściej, bo psiaki były wniebowzięte!

Przypominamy, że zdjęcia ze wszystkimi odwiedzającymi nas gwiazdami znajdą się w kalendarzu „Niechciane i zapomniane”, który już za kilka dni będzie można zakupić, wspomagając tym samym nasz Ośrodek Adopcyjny. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony właśnie dla naszych podopiecznych, dlatego czekajcie na info od nas i koniecznie zamawiajcie kalendarz – uczestniczyliśmy przy jego projektowaniu i gwarantujemy, że jest wyjątkowy 🙂