Podziękowania

Zawsze powtarzamy, że nasze działania nigdy nie byłyby możliwe bez pomocy wszystkich osób, które bardziej lub mniej czynnie brały udział w życiu fundacji: czytały historie naszych podopiecznych, reagowały na nasze apele i pokładały w nas zaufanie, inwestując swoje środki w naszą działalność. Tak samo nie funkcjonowalibyśmy do tej pory, gdyby nie wsparcie duchowe i rzeczowe okazywane przez naszych sympatyków, przyjaciół, wolontariuszy. Fundacja to twór złożony nie tylko z jej członków, ale także wszystkich, którzy finansują i wspierają jej działania. Tym osobom chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za to, że nasi podopieczni zawsze mogą liczyć na ich pomoc.

 

Dziękujemy hojnym darczyńcom, wirtualnym opiekunom, osobom, które od 2009 roku przekazywały dla nas swój 1%.

Nowym rodzinom naszych podopiecznych – za podjęcie decyzji o adopcji, całą troskę i trud włożony w podarowanie im nowego życia.

Osobom tworzącym domy tymczasowe i przyjmującym pod swój dach naszych podopiecznych, opiekując się nimi jak własnymi.

Współpracującym z nami lekarzom weterynarii, opiekunom zwierząt za ich czas i indywidualną opiekę nad każdym pacjentem.

Tym, którzy nie pozostają obojętni na krzywdę zwierząt i zgłaszają się do nas, ilekroć widzą zwierzaka potrzebującego pilnej pomocy.

Wszystkim, którzy biorą udział w życiu fundacji pomagając nam wtedy, gdy nam brakuje możliwości, umiejętności lub czasu.

 Członkom naszych rodzin i przyjaciołom, którzy wiedzą i rozumieją, że praca na rzecz zwierząt zawsze będzie dla nas priorytetem.

Mamy nadzieję, że z Waszą niesłabnącą pomocą zdziałamy jeszcze więcej!

imagea007a