Serdecznie podziękowania dla firmy Mars, e-pies.eu oraz dla nowożeńców Kasi i Łukasza!

W imieniu naszych włochatych podopiecznych ślemy gorące podziękowania w kierunku firmy MARS sp. z o.o. z Sochaczewa za przekazanie już kilka miesięcy temu 900kg karmy – jest już zjedzona przez naszych podopiecznych i przez inne psiaki w potrzebie. Ostatnio otrzymaliśmy także od MARSa 350 kg kociego mleczka z witaminami. Podzieliliśmy się nim z Fundacją Kocia Mama. Informujemy, że małym wąsatym przyjaciołom mleczko bardzo smakuje!


Zdjęcie pochodzi ze strony www.kociamama.pl

Dziękujemy również Tomaszowi Mastalerzowi z e-pies.eu za przekazanie 5 opakowań pysznych gryzaków dla naszych piesków. Było to dla nas bardzo miłe zaskoczenie, jak również list od Pana, pozdrawiamy!


Zdjęcie pochodzi ze strony www.e-pies.eu

Chcielibyśmy ogromnie podziękować także nowożeńcom – Kasi i Łukaszowi Kabacińskim. Poprosili oni swoich ślubnych gości, by zamiast kwiatów wręczali im psią i kocią karmę. Zebrali ponad 120 kg karmy!!! Uważamy, że to wspaniały pomysł, wart rozpowszechniania – zamiast kwiatów, które i tak przecież są wyrzucane po kilku dniach, móc obdarować karmą potrzebujące zwierzaki. Będziemy kibicować tej rodzącej się tradycji. A Kasi i Łukaszowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!