„Super Hero, czyli latający pies”

Mamy przyjemność zaprezentować książkę, którą patronatem objęła m.in Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt
Zachęcamy do lektury: „Super Hero, czyli latający pies”, Marek Regner, Wydawnictwo Skrzat 2018.

Wielka przemiana małego kundelka! Przedstawiamy Super Hero.

Myślicie, że małe bezbronne stworzenie nie może dokonać wielkich rzeczy? Nic podobnego! Biszkoptowy kundelek Hero jest tego najlepszym przykładem!
Po likwidacji schroniska pozostawiony na pastwę losu Hero spotyka na swojej drodze dobrego duszka. Jego pieskie życie wywraca się do góry nogami po tym, jak duch zamienia go w superbohatera. A ponieważ taka rola zobowiązuje, Hero postanawia pomóc również innym zagubionym kundelkom…W niecodziennych podbojach towarzyszy mu wierny kumpel Kłębuszek, kot-strachajło. Dodatkowej mocy dostarcza czerwona peleryna, za sprawą której może latać w przestworzach. Przyznajcie sami: kto nie zechciałby przygarnąć takiego czworonoga?
Wydawnictwo Skrzat prezentuje książkę „Super Hero, czyli latający pies”, literacki debiut znanego ilustratora Marka Regnera. Ta niezbyt długa, ale za to niezwykle wzruszająca historia jest świetną propozycją zarówno dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z czytaniem, jak również dla nieco starszych czytelników.