Zaczynamy!

Witam wszystkich serdecznie!

Mam niewątpliwą przyjemność zainaugurowania naszego fundacyjnego bloga!

Pomysł utworzenia takowego zrodził się bardzo niedawno w mojej głowie. Dzięki pozytywnej opinii Kaji, Kasi, Natali oraz Joli, postanowiłem go jak najszybciej wprowadzić w życie.

Blog ma spełniać kilka funkcji: po pierwsze ma umożliwiać odwiedzającym naszą stronę szybkie zobaczenie czym aktualnie zajmuje się Fundacja. Dotychczas na stronie istniał moduł „Aktualności”, który jednak niezbyt dobrze wywiązywał się z tego zadania. Teraz możliwość dodawania newsów będzie miało wiele osób (na początek na pewno 4-5, ale nie widzę przeszkód, żeby tę listę rozszerzyć…). Użytkownicy będą mogli również komentować wpisy, a przez to działania Fundacji.

Blog ten będzie też świetnym archiwum działalności – jego mechanizm umożliwi łatwe dotarcie do wpisów sprzed miesiąca, roku itd.

Poza tym w dzisiejszych czasach posiadanie bloga wydaje się być koniecznością, a przecież trzeba iść z duchem czasu… : )

Bardzo proszę o komentarze – na temat samego pomysłu prowadzenia fundacyjnego bloga a także na temat jego wykonania. Oczywiście będę otwarty na wszelkie nowe pomysły!