Harry Potter


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: sierpień 2020

Harry został znaleziony pod maską samochodu w wieku 8 tygodni. Miał poparzone łapki, był wystraszony i zziębnięty. Został naszym obecnie najmłodszym kocim podopiecznym. Nie wiemy jaka jest jego historia i skąd pomysł na lokum przy oparach silnika, ale jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że kierowała nim chęć przetrwania i ogrzania się choć na moment. Noce niestety stają się coraz chłodniejsze, a malec prawdopodobnie został skazany na los samotnika. Gdzie była jego kocia rodzinka? Tego się nie dowiemy.

Zamieszkał w domu tymczasowym w Łodzi wraz z czwórką psów i drugim kotem, który jest dla niego jak ojciec i wprowadza w tajniki dorosłego życia. Nie sprawia nawet najmniejszych problemów. Uwielbia się bawić, ganiać za piłeczkami i myszkami, dokazywać z przyszywanym rodzeństwem i zjadać porządne porcje karmy. Jest całkowicie zdrowy, a łapki są już prawie zagojone. Pięknie załatwia się do kuwety i jest bardzo dużym czyściochem. Uwielbia wylegiwanie się na poduszce przy głowie człowieka – mruczy wtedy tak intensywnie, że warto pomyśleć o zatyczkach!

Szukamy dla niego domu niewychodzącego, z osiatkowanym balkonem i zabezpieczonymi oknami. Takiego, który pozwoli mu być dokazującym i dorastającym szkrabem. Akceptuje inne zwierzęta, dogaduje się z nimi bez problemu. Jedyne czego mu teraz brakuje, to kochająca rodzina.

__

Grudzień 2020 – Harry zamieszkał z nową rodziną 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: