Anubis


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Jakim trzeba być potworem, aby psie dziecko…tak psie, ale zawsze dziecko…potraktować w taki sposób w jaki Anubis stał się psem bezdomnym?
Co czułeś „człowieku” kiedy pod osłoną nocy, zdezorientowanego, przerażonego obcą mu sytuacją Przyjaciela, przywiązywałeś do drzewa? Co czułeś kiedy szczekając błagał Cię „Nie zostawiaj mnie!”….co czułeś? Zapewne nic…Jak niewiele w tobie „człowieku”, jak pusty musisz być w środku…Informuję cię, że Anubis ŻYJE! I żyć będzie…a Ty, jak żyjesz wypatroszony ze wszystkich ludzkich uczuć?

Porzucony Anubis czekał, odgryzł gumkę którą pseudowłaściciel przywiązał do krzaka, uwolnił się, a jednak czekał…Na chwilę wybiegł na ulicę, rozglądając się za przejeżdżającymi samochodami, że może to jego „Pan” wraca…ale nie, żaden samochód nie zatrzymał się, więc zrezygnowany, ale jeszcze pełny nadziej dzieciak wrócił pod krzaczek…i czekał…

Wiemy, że nigdy nie doczekałby się…ten ktoś nie był wart jego czekania…jest już u nas…teraz czeka na nowy dom, który zasłuży na jego bezgraniczną miłość.

Anubis znalazł cudowny dom w okolicach Torunia! 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: