Avril


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Avril pojechała do nowego domu u Pauli w Stargardzie Szczecińskim. Jej najnowsze poczynania można śledzić tutaj

Późny wieczór, działkowa okolica, ale prawie centrum. Ciemno, chłodno, pusto. Coś przebiega przez ulicę – wygląda jak kot, ale chodzi jak pies. Z daleka widać tylko świecące na zielono oczy i słychać szczekanie głośniejsze niż przystało na takie maleństwo.

To był pies, a raczej karykatura psa. Trudno nazwać go małą kuleczką, bo kuleczki w żaden sposób nie przypomina.

Chude, brudne, zaniedbane i bardzo młode. Biega tuż przy ruchliwej ulicy, wyjada ze śmietników, obszczekuje i nie pozwala do siebie podejść. Już widać, że ma charakterek. W końcu widzi jedzenie i nie wytrzymuje – podchodzi coraz bliżej, aż w końcu wkłada całą głowę w puszkę i plądruje jej zawartość.

Tak poznaliśmy kwietniową Avril. Już nawet nie zastanawiamy się, co 7-miesięczny szczeniak robił tuż po Świętach na ulicy w rejonie działek, ani jak tam się znalazł…

Skupiamy się na szukaniu nowego domu tej charakternej kruszynce. A wiemy, że szybko skradnie serce komuś, kto nie dopuści, by kiedykolwiek musiała szukać jedzenia w śmietnikach.

Avril do nowego domu pójdzie zaszczepiona i odrobaczona, w najbliższych miesiącach będziemy też myśleć o sterylizacji. Jeśli wcześniej zostanie zaadoptowana, nowi opiekunowie zostaną zobowiązani do poddania suni zabiegowi.

kontakt w sprawie adopcji:

604 172 408 lub 602 457 408

wszystkich zainteresowanych prosimy o uprzednie przesłanie wypełnionej ankiety przedadopcyjnej na adres natalia@fniz.pl

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: