Beta vel Suri


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2008

Beta, jak i czwórka innych zwierzaków to sieroty. Miały dom przez całe swoje życie, aż niespodziewanie ich właścicielka zmarła. Ta śmierć zakończyła ich dotychczasowe życie, pełne spokoju, radości dnia codziennego i poczucia bezpieczeństwa.

Chcemy przywrócić im radość życia. Szukamy nowych opiekunów, choćby tymczasowych, którzy sprawią, że Betka na nowo poczuje się kochany i bezpieczny. Zbliżają się Święta, czas, w którym powinniśmy pomagać tym, którzy sami sobie pomóc nie mogą. Liczymy na właśnie taką pomoc dla Bety.

Jest to drobniutka suczka w wieku ok. 2 lat. Jako szczeniak została znaleziona przez swoją zmarłą właścicielkę w krzakach – od tej pory Beta żyła z nią oraz swoim przyjacielem Belfrem, drugim psem zmarłej, a także z trzema kotami.

Sunia jest drobniutka i szczuplutka, w typie pinczera. Jest spokojna i delikatna, bardzo pragnąca czułości. Dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, może też mieszkać w domu z dziećmi. Marzy nam się, żeby mogła w nowym domu zamieszkać razem z Belfrem, jak za dawnych czasów… Psy są bardzo ze sobą związane, razem czują się bezpiecznie. Zachęcamy także do zapoznania się z historią Belfra, gdyż nie ukrywamy, że dla dobra i zdrowia psychicznego obu psiaków powinny zamieszkać w jednym domu.

Beta czeka na nowych opiekunów, którzy pozwolą jej zapomnieć dramat, jaki przeżyła po śmierci właścicielki. Jest zdrowa i wysterylizowana.

27.01.2010
Suri i Belfer znalazły wspólny dom u Marty :)))) Mieszkają w Łodzi.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: