Czaka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: w typie Westa
  • Rok urodzenia: 2011

Czaka była psem alkoholika, któremu po śmierci partnerki świat wywrócił się do góry nogami, a choroba postępowała. Nie miał na chleb, co dopiero na psa. Kochał ją, ale nałóg zwyciężył. Została oddana pewnej pani, której zrobiło się szkoda skołtunionej suni, a ta oddała ją nam pod opiekę.

Sunia obecnie jest w trakcie leczenia zapalenia skóry, wywołanego przez liczne pogryzienia pcheł. Teraz jej stan jest o wiele lepszy, niż był na początku. Wkrótce czeka ją też zabieg sterylizacji. Z pokorą znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak kąpiele, czy wizyty u weterynarza.

Ma około 8/9 lat, jest psem w typie rasy West Highland White Terrier. Dogaduje się z innymi psami, jest bardzo energiczna (brała udział w tegorocznym biegu Gałgan Run i pokonała trasę bez problemu) i zabiega o uwagę w każdej możliwej sekundzie. Będzie wspaniałym towarzyszem dla tych mniej i bardziej aktywnych, do domu z ogrodem, ale i do bloku w centrum miasta. Nie straszne jej żadne warunki, o ile będzie mieć u swego boku przewodnika. 🙂

 

__

14 listopada 2020 Czaka zamieszkała w nowym domu u Izy 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: