Eleonorka


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mini

Cicha i subtelna koteczka jak Eleonorka nie pasowała do miejsca, w którym przyszło jej żyć. Stado półdzikich kotów, które rezydowało w miejscu jej zamieszkania, nie dopuszczało jej do misek, przeganiało ją. Kotka zaczęła szukać pomocy u ludzi, którym kiedyś musiała ufać. Chodziła za paniami spacerującymi z psami, czekała na nie pod sklepem, przybiegała na ich zawołaie.

Wreszcie jej ufność obróciła się przeciwko niej – ktoś spuścił psa, ten zagonił Eleonorkę gdzieś w krzaki. Gdy wszyscy myśleli, że została zagryziona albo uciekła na zawsze, ona po kilkunastu dniach wróciła – niestety już nie tak ufna jak dotychczas.

Eleonora to kotka spokojna, nienarzucająca się. W swoim krótkim, bo około rocznym życiu, wiele przeżyła i wie czym jest walka o przetrwanie kolejnego dnia. Choć lubi przebywać wśród ludzi, spędziła w samotności wystarczająco dużo czasu, by wiedzieć, że i oni mogą zrobić krzywdę. W pierwszym kontakcie jest wycofana, szybko jednak budzi się w niej ciekawość. Czeka aż ktoś da jej szansę i wykaże wobec niej trochę cierpliwości.

kontakt w sprawie adopcji:

604 172 408
jola@fniz.pl


Po roku u nas Eleonorka zamieszkała u Pana Bogdana i jego żony 🙂
Przeszła długą drogę, a na naszych oczach odbyła się niesamowita jej przemiana. Bardzo cieszymy się z takiego zakończenia jej historii.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: