Hassan


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: rottweiler

Wczoraj na poszukiwaniach zaginonej Azy (która mam nadzieję się znajdzie), poza wieściami odnośnie poszukiwanej, znalazłyśmy 6-cio letniego rottka. Pies został najprawdopodobniej wywalony na osiedlu w KAGAŃCU!!! Z opowieści osiedlowych „psiarzy”, błąkał się po tym osiedlu od wczesnego rana, gdzie był wczesniej trudno stwierdzić. Pies wyglądał masakrycznie, jest wycieńczony, brudny, zataczał się na nogach, nie miał siły iść.

Zabrałam do weta, napoiłam, nakarmiłam i zawiozłam do hotelu. Teraz już bezpieczny, dochodzi do siebie. Popołudniu jedziemy na kolejny zastrzyk. Psiur przesympatyczny, wyjątkowo spragniony pieszczot, kładł co chwila ten swój wielki łeb na moich kolanach i błagał o dotyk.

Hassan okazał się Alfem i już szczęśliwie wrócił do właścicieli, którzy jednak nie byli takimi „potworami” jak nam się wydało 😉 Chłopak najzwyczajniej wybrał się samotnie na zbyt długi spacer, a w tym wieku i słuch i wzrok nie są najlepsze i bieda nie wiedziała jak wrócić do domu:) Pozdrawiamy Alfika i jego rodzinkę…oraz koty:)

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: