Kacper


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Całe swoje życie spędził w ciasnym kojcu. Mimo, że był wśród ludzi, to nikt nigdy o niego nie dbał. Nikt nie sprawdzał jego stanu zdrowia, nikt go nie czesał ani nie strzygł gdy przyszły cieplejsze dni. Do tej pory Kacper nie wiedział jak to jest, gdy ktoś się nim zajmuje i poświęca mu uwagę. Kilka lat swojego życia spędził uwięziony w grubym pancerzu ze swojego własnego futra. Po sześciu latach został wreszcie ostrzyżony, uwolniony z pancerza oraz z ciasnego boksu. Obecnie na nowo poznaje życie i czeka na lepsze dni z lepszym człowiekiem u swojego boku.

Kacper ma 6 lat i jest psim indywidualistą. Najszczęśliwszy jest, gdy ktoś poświęca mu swój czas i uwagę, których nigdy nie zaznał od człowieka. Ale dobrze znosi także samotność i potrafi zająć się sobą. Jest bardzo łagodnym psem, świetnie czuje się w towarzystwie dzieci. Zachowuje czystość, więc bez przeszkód może mieszkać w domu. Pomimo, że nie wykazuje wyraźnej agresji wobec innych zwierząt, to ze względu na swoją rasę nie powinien raczej żyć z innymi czworonogami.
Kacper jest psem zdrowym, choć przez całe swoje życie był skrajnie zaniedbywany. Został zaszczepiony, ostrzyżony i obecnie powoli odrasta mu futro.

Kacper znalazł nowy dom!

Kacperek odszedł 29.11.2010. Śpij spokojnie [*]

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: