Kasia, Basia i Stefan


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mini

Pewnego dnia pewna bezdomna, ciężarna kotka szukała miejsca, w którym bezpiecznie będą mogły przyjść na świat jej dzieci. Znalazła takie miejsce i bez pytania właścicielki posesji powiła pięć ślicznych kociąt. Koteczka nie jest już bezdomna, zostanie wkrótce wysterylizowana, natomiast piątka kociąt szuka swoich domków.
Kocięta są zaszczepione i odrobaczone. Kotki są kochane, jak na kocięta niezbyt psotne, bardzo lubią i szukają kontaktu z człowiekiem. Bez problemów korzystają z kuwet.

Basia – trikolorowa kotka, nieco większa, z jaśniejszą maścią. MA JUŻ DOM.
Kasia – trikolorowa kotka. Bardzo miziasta. MA JUŻ DOM.
Stefan – biało bury kocurek. Aktywny z głową pełną niecodziennych pomysłów. MA JUŻ DOM.
Rudy – biało rudy kotek – MA JUŻ DOM.

***
Zosia pochodzi z miotu dzikiej kotki, która na powicie swoich dzieci wybrała najbezpieczniejsze miejsce na ziemi – miękkie, ciepłe legowisko w kocich pomieszczeniach na działce naszej wolontariuszki. Kotka i jej dzieci miały szczęście – wychowane w cieple i z dostatkiem jedzenia wyrosły piękne i zdrowe. Kotka została wysterylizowana, a prawie wszystkie jej dzieci znalazły swoje domy, wszystkie oprócz Zosi, która nadal przebywa u naszych wolontariuszy. Zosia jest bardzo wesołą, nader inteligentną i żwawą kotką mającą w głowie całą masę pomysłów urozmaicających życie jej samej… oraz jej opiekunom. Jest śliczną, smukłą, trikolorową kotką o pięknych, dużych, miodowych oczach wypatrujących z utęsknieniem kochającego, stałego domu.
Zosia ma ok. 4 miesięcy, jest zaszczepiona.

Nowi właściciele będą zobowiązani do podpisania umowy adopcyjnej wraz ze zobowiązaniem do sterylizacji/kastracji kotka, gdy ten dorośnie.

Kontakt w sprawie adopcji:
mail: asia.daniel@niechcianeizapomniane.org
tel: 601306133

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: