Riri


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Riri już na zawsze zostanie u opiekunów tymczasowych 🙂 nie mogli bez siebie żyć – teraz już nie muszą.

Riri została znaleziona na dość ruchliwym rondzie razem ze swoją mamą. Obie suczki cudem uszły z życiem.
Riri to suczka bardzo sympatyczna, ale wymagająca paru chwil na zapoznanie się z nowym człowiekiem. Ładnie chodzi na smyczy i lubi spacery. Potrzebuje opiekuna, który będzie wyrozumiały i nigdy jej nie zawiedzie.
Riri jest zaszczepiona i wysterylizowana.

Więcej informacji:
tel. 604 172 520 lub 533 988 008 (Aleksandra, DT Riri)
kaja@niechcianeizapomniane.org

o Riri pisze Aleksandra, opiekunka tymczasowa:

Riri, a teraz już Kira jest delikatna, spokojna, urocza i zupełnie nieagresywna. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale obecnie chodzi bez, bo na każde zawołanie grzecznie wraca, bardzo ładnie się pilnuje. Nie podbiega do ludzi, dzieci ani duzych psów. Z małymi bawi się w najlepsze. Powoli przyzwyczaja się do życia z człowiekiem. Jest to suczka, która jak się zakocha, kocha całym sercem. Nie załatwia się w domu, ładnie zostaje sama w domu nawet do 7 godzin. Wystarczają jej trzy spacery dziennie. W samochodzie też leży grzecznie i przesypia podróż.

Ostatnio mogliśmy się przekonać jak Kira zareaguje na kota. Wogóle go nie goniła. Chciała sie bawić, ale gdy kot nie miał na to ochoty leżała i z daleka go obserwowała.

W domku spokojna, na spacerku odreagowuje domowe leniuchowanie:) Jedyne co boi się podniesionego głosu i hałasu, ale potrzebuje czasu i jest coraz lepiej 🙂 Jeżeli ktoś szuka psiaka na prawdziwego, oddanego przyjaciela naprawdę polecam Kirę:)

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: