Śnieżka


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Śnieżka jest około roczną, delikatną białą koteczką, mocno już skrzywdzoną przez życie … człowieka. Sądzimy, na podstawie jej przyjaznego zachowania w stosunku do ludzi, że była kotem domowym.

Jak znalazła się na ulicy prosto pod kołami rozpędzonego samochodu wie tylko ona, my zaś wiemy że znalazła się pod naszą opieką w kiepskim stanie – z pękniętą żuchwą, obrzękiem głowy. Śnieżka w wyniku wypadku straciła wzrok, rokowania obecnie, po trzech dniach leczenia, są wielką niewiadomą. Szczęka się zrasta i tu problemu nie powinno być.
Kicia powoli pokazuje swój przyjazny charakter, mimo iż nadal jest mocno oszołomiona utratą ważnego zmysłu. Żywiołowo reaguje na ludzki głos, jak się do niej mówi to odpowiada i jest bardzo bardzo rozmowna. Uwielbia głaskanie i drapanie po brzuszku.

Dzięki wyjątkowemu podejściu do kotów dr. Kwiatkowskiej z Futrzaka, nawet tak przykrą i bolesną obecnie czynność, jak karmienie przez strzykawkę, znosi nad wyraz dobrze… Niesamowite jest patrzeć jak z godziny na godzinę odzyskuje radość życia, jak mruczy i układa się zrelaksowana i spokojna na kocyku.

Szukać będziemy dla Śnieżki domu niewychodzącego, spokojnego i odpowiedzialnego. Wiemy że koty niewidome doskonale sobie radzą w znanym sobie terenie, i ślepota nie przeszkadza im być przytulańskimi bardzo kocimi kotami 🙂

kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 071 007
mail: chorazyo@wp.pl

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: