Tango, Jive, Samba, Rumba, Salsa


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały

Roztańczona rodzina zwana także rodziną Adamsów 🙂

Czacza – mamusia – nie wiadomo skąd i jak znalazła się na placu budowy, schronieniem dla niej była sterta desek. Początkowo nieufna, na szczęście dla niej i jej dzieciaków, trafiła na człowieka z sercem – który ją dokarmiał i poił – tak zyskał jej zaufanie, a wraz z nim pięć przesłodkich bobasów – Tango, Jive’a, Sambę, Rumbę i Salsę.

Oddanie suni widać po tym jak pięknie prezentują się szczeniaki i jak bardzo wychudzona jest ona. Rodzinka przebywa obecnie w bezpiecznym miejscu, gdzie szczenięta pięknie się rozwijają, a mamusia może trochę odpocząć.

Sunia jest niezwykle ufna, łagodna i mądra. Z pełnym oddaniem opiekuje się dzieciakami, a na wizyty ludzi reaguje machaniem ogona i pełnym zrozumienia wzrokiem.

Nie sposób przejść koło niej obojętnie.

Szczeniaki są oczywiście przesłodkie, nie zaznały zła dzięki oddaniu ich matki, więc są radosne rozbawiając wszystkich, którzy się nimi opiekują i je odwiedzają.

Szukamy wspaniałych domów zarówno dla szczeniąt jak i dla ich mamy.

Wszystkie szczenięta szukają odpowiedzialnych właścicieli.
Zostaną wydane do nowych domów odrobaczone, zaczipowane, zaszczepione i z książeczkami zdrowia.
Adopcja jest bezpłatna.
Szczenięta przebywają w Łodzi.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 172 405
kasia@niechcianeizapomniane.org
(jeśli telefon nie odpowiada, proszę zostawić wiadomość lub przesłać sms – oddzwonimy!)

Chętni do zaadoptowania szczeniąt będą proszeni o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, którą wysyłamy na maila. Warunkiem adopcji jest również podpisanie umowy adopcyjnej (wraz ze zobowiązaniem do poddania pieska sterylizacji/kastracji w odpowiednim wieku).

14.02.2012 – wszystkie szczenięta znalazły nowe domy 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: