Totek


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: maj 2021

Kontakt

Wyobrażasz sobie, jak może być gorąco pod maską zaparkowanego w pełnym słońcu samochodu, kiedy temperatura w cieniu oscyluje w okolicach 30 stopni?
W takich okolicznościach poznałyśmy Totka. Niemiłosiernie miauczał nawołując pomocy spod maski samochodu. Utknął tak, że w żaden sposób nie można było go dostrzec przy zamkniętej masce samochodu. Rozpytywania osób nie dawały odpowiedzi, kto jest właścicielem auta. Nagleni poczuciem, że w takiej temperaturze maluch długo tam nie wytrzyma, zaczęłyśmy dzwonić na blokowisku od mieszkania do mieszkania w poszukiwaniu właściciela samochodu. W końcu się udało.
Totek był potwornie brudny, z podrażnieniami skóry i ranami w okolicach ogona, odwodniony i bardzo głodny. Jego niespełna pięciuset gramowe ciałko było oblepione masą kleszczy. Miał je wszędzie, nawet w uszach, wokół pyszczka i między palcami. Przerażony sytuacją, w której się znalazł, próbował toczyć walkę na śmierć i życie 😉
W tej chwili Totek ma około 6 tygodni i cudownie się rozwija. Uwielbia zasypiać wtulony w człowieka, chętnie poluje na ogony starszych, kocich kumpli, a nade wszystko uwielbia jedzenie. Potrafi naprawdę głośno i konsekwentnie się upominać o napełnienie miski z jedzeniem.
Chciałybyśmy, aby Totek trafił do domu, gdzie będzie miał kocie towarzystwo.
Pobierz ankietę przedadopcyjną kota

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: