Totek


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: maj 2021
Wyobrażasz sobie, jak może być gorąco pod maską zaparkowanego w pełnym słońcu samochodu, kiedy temperatura w cieniu oscyluje w okolicach 30 stopni?
W takich okolicznościach poznałyśmy Totka. Niemiłosiernie miauczał nawołując pomocy spod maski samochodu. Utknął tam i pewnie ugotował by się w pełnym słońcu, gdyby ratunek nie przyszedł na czas.
Totek to prawdziwa kocia osobowość. To on dyktuje warunki kiedy jest głaskany, a kiedy woli trzymać się na dystans. Każdy kto będzie miał okazję go poznać, przekona się co to znaczy, że Totek dyktuje warunki 😊 Kiedy chce być głaskany, potrafi być mocno zdeterminowany, żeby dopiąć swego i znaleźć się na kolanach człowieka. Wtedy zupełnie nie dociera do niego, że być może to nie jest teraz najlepszy moment na pieszczoty.
Jako młody kociak jest też skory do zabawy. A wspaniałą zabawę potrafi sobie urządzić dosłownie ze wszystkiego. Nie potrzebuje zabawek kupionych w sklepie, bo świetną zabawą potrafi być nie odłożony na miejsce ołówek, czy np. nakrętka z butelki.
Jego wielką pasją jest też jedzenie i potrafi się go dopominać z równym zaangażowaniem, jak głaskania.

Szukamy dla Totka domu koniecznie z towarzystwem innych kotów, najlepiej w zbliżonym wieku.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: