Tytka


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mini

Tyle już widziałyśmy, tyle słyszałyśmy, o tylu rzeczach się naczytałyśmy… Niby nic nie jest już nas w stanie zaskoczyć… Kiedy jednak stajemy osobiście przed takimi przypadkami, nie ma słów by wyrazić naszą złość i gorycz. Nie rozumiemy, absolutnie nie możemy pojąć, w żaden sposób wytłumaczyć sobie… jak można zamknąć żywą istotę w torbie na ekspres i porzucić w ciemnym parku? Ta młodziutka koteczka znalazła się w takiej właśnie sytuacji. Została znaleziona w parku, szczelnie zamknięta w torbie. „Dobry” człowiek oprócz tej istotki włożył tam też kilka saszetek i woreczek suchej karmy „na nową drogę życia”… Maleńka walczyła jak mogła, miauczała, usiłowała wydostać się z uwięzi i na szczęście torba z „niespodzianką” została zauważona.
Kotka teraz ma ok. 4 miesiące. Po obserwacji w lecznicy trafiła do wspaniałego tymczasowego u Ani i Klaudii, gdzie czeka na dom stały.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 172 405
kasia@niechcianeizapomniane.org

28.01.2009
Ogłaszamy wszem i wobec, że Tycia pojechała do swojego nowego, stałego domku!!! Dziękujemy Ani i Klaudii za ciepły i spokojny domek tymczasowy, a od nowych Opiekunów oczekujemy raportu z pierwszych wzajemnych wrażeń.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: