Pierwsza pomoc – wiedza, która ratuje życie

Zastanawialiście się kiedyś jak pomierzyć swoim pupilom temperaturę, tętno czy liczbę oddechów? Jak poprawnie obciąć im pazurki i jak pozbyć się kleszcza? Jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową? Jak w kryzysowej sytuacji pomóc swoim pupilom i uratować im życie?
W momentach, które zagrażają życiu naszym przyjaciołom, nie ma czasu na szukanie informacji – tylko na wiedzę – jak uratować naszego czworonoga. Nie możemy odwracać oczu i rozkładać rąk w geście niewiedzy, gdy mamy do czynienia z istotą zależną od nas – należy działać.
MedykSzkolenia zajmuje się nie tylko pierwszą pomocą przedmedyczną. Stworzyli oni kurs pierwszej pomocy psom online, który potwierdzony certyfikatem, naświetli nam – właścicielom – jak pomóc naszym czworonogom.
Na nasz kod „NIECHCIANE20” dostaniecie Państwo 20% zniżki na zakup szkolenia!
Ale to nie koniec dobrych wiadomości. MedykSzkolenia przekaże aż 20% środków ze sprzedaży, z użyciem naszego kodu, na konto naszej fundacji! Dlatego kupując kurs, nie tylko dowiecie się jak pomóc swoim pupilom, poszerzycie swoją wiedzę i będziecie pewni, że jesteście doskonale przygotowani do kryzysowych sytuacji ale i też wspomożecie naszą fundację.
należy wejść na link, kliknąć „zamów szkolenie”, w miejscu „kod kuponu” wpisać – NIECHCIANE20 – następnie „zastosuj kupon” -> przejść do kasy, uzupełnić „szczegóły zamówienia” i cieszyć się wiedzą!
Czas aktywności kodu rabatowego jest ograniczony