Barry


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: Bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2017

Historię  Barrego przedstawialiśmy Wam jakiś czas temu.

Barry nie miał łatwego życia ale dzięki temu, że trafił do ośrodka na Malowniczej mógł zamknąć  przykry rozdział w życiu  i zapomnieć o bólu jaki zadał mu jego były „opiekun”.

Rany Barrego zagoiły się, te fizyczne i te psychiczne, choć te drugie goiły się znacznie dłużej. Barruś z początku był nieufny, bał się dotyku w okolicach (wygojonej już) szyi, na której miał okropnie bolesne rany od metalowych kolców. 

Wystarczyło dać mu jednak trochę czasu, uczucia, cierpliwości i miłości, by zrozumiał, że nikt już nie chcę zrobić mu krzywdy.  Teraz jest przytulaśny, uwielbia pieszczoty i długie spacery. Z wielką chęcią eksploruje tereny u boku człowieka. Pracujemy jeszcze nad tym, aby zabiegi weterynaryjne i zakładanie kagańca nie powodowały u niego ogromnego stresu, jest w tej kwestii coraz lepiej ale przyszły opiekun będzie musiał nastawić się na dalszą pracę z nim. 

Barrcio na pewno odwdzięczy się wielką miłością i obdarzy przyszłego opiekuna szczęściem ze wspólnie spędzonego czas. Po tym wszystkim co przeszedł należy mu się to i mamy nadzieje, że uda nam się znaleźć kogoś, kto pokaże mu, że słowo „opiekun”  znaczy przyjaciel a nie kat. 

Barry jest po zabiegu kastracji, zaszczepiony i zaczipowany. Do przyszłego domu pojedzie z pełnym kompletem badań. 

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: