Borys


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: sznaucer mix
  • Rok urodzenia: 2012

Małe, wątłe ciałka zamknięte na powierzchni metr na metr.

Małe, wątłe ciałka oblepione dredami z własnej sierści i odchodów.

Małe wątłe ciałka z ropiejącymi oczami i sterczącym kręgosłupem.

Małe wątłe ciałka głodne i spragnione…

Te małe ciałka tak bardzo pragnęły ciepła i zainteresowania. Tka bardzo pragnęły człowieka…

Nie wiemy jaką część życia spędziły w dramatycznych warunkach, ale wiemy, że u nas zaczęły zupełnie nowy rozdział w życiu. Dni mijają, karty życia zapisują się jedna po drugiej, a małe, wątłe ciałka nadal są małe, ale już nie wątłe. Teraz to już zupełnie inny psy.

Bona, Bronia i Borys przybrały na wadze, mają więcej mięśni i mogą zaimponować swoją szatą. Wiedzą też że do ręki człowieka można przytulić się bez strachu, można zrelaksować się nawet na ludzkich kolanach, a nawet zasnąć. Wiedzą co to pełna miseczka, świeża woda, spacery na łące… Do prawdziwego happy endu brakuje nam tutaj jeszcze Człowieka przez duże „C”.

Bona ma około 10 lat. Jest suczką subtelną, ale umie okręcić sobie inne psiaki „wokół palca”. Uwielbia figle z innymi psami i momenty, w których może odpocząć w ludzkich objęciach. Bardzo cierpliwa podczas zabiegów groomerskich. Jest po zabiegu sterylizacji.

Bronia ma ok. 8 lat i jest energiczną, morelową panną. Bez problemu dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Lgnie do człowieka jak mucha do lepu. Grzeczna podczas strzyżenia. Jest po zabiegu sterylizacji.

Borys ma ok. 6 lat i może pochwalić się piękną szatą, budową ciała i ruchem pełnym gracji. Nieco większy od Broni, wygląda jak jej bodyguard. Bardzo ciekawy świata i ludzi. Uwielbia pieszczoty. Grzeczny podczas strzyżenia. Jest po zabiegu kastracji.

Bona, Bronia i Borys to psiaki w typie sznaucera miniatury. Małe ciałka czekają na swoich „Dużych”.

***

Bronia i Borys mają wspaniały, wspólny dom 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: