Brie


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: bukiet kwiatowy :)
  • Rok urodzenia: 2020
Poznajcie Brie – młodziutką, pełną wigoru i chęci do zabawy, a przy tym bardzo towarzyską w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Nie jesteśmy w stanie pojąć, dlaczego tak wspaniały pies spędza swoje najpiękniejsze lata życia w fundacyjnym boksie (chociaż tak naprawdę żaden pies nie powinien spędzić ani ułamka sekundy za kratami).
Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z faktu, że Brie nie jest malutką, puchatą kuleczką, która idealnie zmieści się na kolanach swojego opiekuna, bo jej gabaryty ustawiają ją jednak w grupie psów dużych, ale prosimy, nie skreślajcie jej tylko przez fakt, że nie waży 5kg i nie jest w typie popularnych ras. Ma takie samo prawo do bycia kochaną przez ludzi, którzy marzą o psie wiernym, oddanym i idealnym.
Jeśli chcecie, by w Waszym domu zagościła wieczna radość, a sami nie mieliście do tej pory chęci, żeby podnieść się z kanapy i trochę rozruszać kości, Brisia jest w stanie zaoferować pełen pakiet takich przyjemności!
Jej przyszły dom musi zdawać sobie sprawę z faktu, że ta sunia potrzebuje sporej dawki ruchu i zainteresowania w ciągu dnia, więc szukamy dla niej domu aktywnego, chętnego na długie, energiczne spacery i najlepiej z innym, równie aktywnym psem, ponieważ uwielbia spędzać czas z innymi przedstawicielami swojego gatunku.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona i stęskniona za wzrokiem człowieka w każdej możliwej sekundzie, gotowa pójść po nowe życie nawet za chwilę. Prosimy tylko o szansę dla tej cudownej dziewczyny.
___
Dziewczyna znalazła dom w grudniu 2021 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: