Buba


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Buba to sunia ok. trzymiesięczna.
Urodziła się w okolicach Dworca Fabrycznego w Łodzi jako jedno z dziewięciu bezdomnych szczeniąt. Jej rodzice znaleźli przystań na okolicznej portierni, zostaną wkrótce poddani zabiegowi sterylizacji.
Jest dość duża, pięknie umaszczona, włos dłuższy. Charakter ma wspaniały, wierna (nie opuszcza swojego pana na krok), wysłuchuje wszystkiego co się do niej mówi i stara się zapamiętać.
Uwielbia się przytulać,mruczy z rozkoszy jak kot kiedy siedzi na kolanach. Mimo że urodziła się w budzie nie może z powrotem do niej trafić, gdyż poznała ciepło fotela.
Obdaruje wielką miłością każdego, kto zapewni jej ciepły i przyjazny DOM. Jest wesoła i energiczna. Buba została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Warunkiem adopcji Buby jest otwarte serce i podpisanie umowy adopcyjnej z Fundacją wraz ze zobowiązaniem do sterylizacji suni. Sunia czeka na dom stały w domu tymczasowym w Łodzi.

Pamiętaj, że adoptując szczenię, bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego życie, zdrowie i wychowanie.

Filmik z Bubą: klik

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 172 405
kasia@niechcianeizapomniane.org

18.02.2010
Bubulka pojechała dzisiaj w bardzo ważną podróż w swoim życiu – a mianowicie do swojego domu. Zamieszka w Sosnowcu, u bardzo serdecznej rodziny, złożonej z trzech Pań: babcia – mama – córka 🙂
Rośnij zdrowo Bubulcu, a Tobie Agnieszko bardzo dziękuję, że tak troskliwie i mądrze zajmowałaś się małą jako dom tymczasowy.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: