Chupa


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2012

Sostra Chupsa,urocza wariatka. Sunia odebrana w sierpniu 2013 r. na drodze interwencji w stanie potwornego zagłodzenia. Cudem uszła śmierci razem z Chupsem, choć trzecia sunia z rodzeństwa nie miała takiego szczęścia.

Chupa jest całkowitym przeciwieństwem swojego brata. Zwariowana, energiczna, wszędzie jej pełno. Nie można nawet zrobić jej porządnego zdjęcia, bo ustanie w miejscu przez 30 sekund to dla niej spory wyczyn. Jest przy tym jednak bardzo urocza i uważamy, że to szaleństwo należy jej się po tym co przeszła.

Chupa świetnie dogaduje się z innymi psami, u nas może biegać niemal ze wszystkimi. Najbardziej jednak ukochała sobie Yogiego, który dorównuje jej temperamentem. Ich wygłupy można oglądać godzinami. Ganiają się i przewracają, czasem nawet nie wiadomo gdzie kończy się Yogi, a gdzie zaczyna Chupa. Dlatego idealny byłby dla niej dom z innym psem, który tak jak ona uwielbia zabawę i ruch. Widzimy ją także jako psiaka towarzyszącego osobie bardzo aktywnej, która często biega lub jeździ rowerem. Na pewno odnajdzie się także w towarzystwie dzieci – nieco starszych i tak samo energicznych jak ona.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: