Coco


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Trudno sobie wyobrazić tę drobinkę w stadzie pięćdziesięciu innych psów – wszystkie pozamykane w oborze, odseparowane od świata i prawdziwego życia na zewnątrz. Wszystkie miały służyć jako maszynki do zarabiania pieniędzy na szczeniętach.

Nic dziwnego, że drobinka Coco po wyjściu z miejsca swojej kaźni nie może znaleźć dla siebie miejsca na świecie. Prześladuje ją pech, a ona biedna nie może sobie poradzić z ciągłymi zmianami. Gdy już wszystko miało się ułożyć, a Coco miała być bezpieczna do końca życia w nowym domu, jej opiekunka zachorowała. Wkrótce zmarła, a jej nagła śmierć zszokowała nas wszystkich. Najbardziej jednak ucierpiała Coco…

Znowu jej życie jest w stanie zawieszenia. W hotelu radzi sobie coraz lepiej, ale ewidentnie potrzebuje stałej opieki, serca i czułości. Szukamy dla niej kogoś cierpliwego, kto da jej czas na zaaklimatyzowanie się i przyzwyczajenie do kolejnej zmiany.
Coco jest delikatną i subtelną sunią, która kiepsko znosi samotność. To typowy kanapowiec, ale sunia z racji młodego wieku potrzebuje także odpowiedniej dawki ruchu, możłiwości wybiegania w ogrodzie lub z opiekunem.

Przez całe życie dokuczały jej inne psy, dlatego Coco nie odnajduje się najlepiej w towarzystwie innych zwierząt. W stosunku do ludzi jest oazą łagodności.

kontakt w sprawie adopcji:
604 172 408 lub 602 457 408
mail natalia@fniz.pl

Coco wraz z innymi pięćdziesięcioma psami zostałą odebrana na drodze interwencji.
Do czasu ustalenia prawnego statusu psów, nowy opiekun suni podpisze z Fundacją umowę tymczasowej adopcji.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: