Dolly


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: mix
  • Rok urodzenia: 2015

 

EDIT: Dolly odnalazła w Panu Michale swojego nowego, kochającego opiekuna, z którym zamieszkała w Łodzi! 🙂

Zapewne każdy wie, chociażby z filmów i książek, jak wygląda prawdziwa wiejska sielanka. Wszędzie, gdzie tylko nie spojrzeć, maluje się zieloność, powietrze jest czyste jak morska bryza, a mieszkańcy chodzą uśmiechnięci i zadowoleni, bo nie mają żadnych trosk poza pracą na roli. Z czterech stron świata dobiegają śpiewy słowików, a świeżutki placek drożdżowy z kruszonką, który dopiero został wyjęty z pieca, to najlepsza rzecz pod słońcem. Nic, tylko trwać w tym błogostanie do końca świata… No, chyba że jesteś zwyczajną suczką, której ktoś się pozbył dając 5 zł na piwo sąsiadowi, a potem siedzisz zamknięta przez 365 dni w szopie, jedząc chleb z wodą i od święta trochę resztek z obiadu, marznąc podczas nieskończenie długich zimowych nocy, albo umierasz z gorąca w środku lata. Nikt Cię nie chce, nikogo nie obchodzisz, jesteś sama dla siebie, skazana na samotność. Żyjesz, bo jest komuś Cię żal. Ale czy tak właśnie powinno wyglądać życie?

To, co właśnie przeczytaliście, to prawdziwa historia Dolly, niestety. Nikt jej nigdy nie kochał, nigdy nie była kimś ważnym, a my pytamy: dlaczego? Cóż, tego się nie dowiemy. Ale jedno jest pewne – jej niewidzialność dobiegła końca.

Sunia jest cudowną, delikatną, kochaną i inteligentną 5-letnią dziewczynką, która mimo braku zainteresowania ze strony ludzi, nadal ich kocha. Nie straciła pokładów miłości ani zaufania mimo, że los potraktował ją tak okrutnie. Pomoc nadeszła w odpowiednim momencie i od teraz stała się częścią naszej fnizowej rodziny.

Dolly jest już po zabiegu sterylizacji i może zacząć szukać swoich przyszłych opiekunów. Ta malutka pieszczocha uwielbia być w centrum uwagi. Nauczyła się też chodzić na smyczy, pokazując pracownikom kliniki weterynaryjnej swoją odwagę i determinację, stając się ich ulubienicą. Nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale obecna wiedza wystarczy, by zapewnić Was, że będzie najukochańszym i najwierniejszym czworonogiem na świecie.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: