Druciak


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mini

Druciak znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Na środku drogi… Nie wiemy czy właśnie wyszedł z domu na popołudniowy spacer czy był już od lat kotem bezdomnym. Miał pecha, wyskoczył na jezdnię tuż pod nadjeżdżające auto. Co rzadko się zdarza auto nie tylko zahamowało ale wysiadła z niego Pani która od razu wiedziała że musi natychmiast zabrać kota do lecznicy. Tak trafił do naszego zaprzyjaźnionego weterynarza. Okazało się że kocurek ma połamane zęby i wybitą szczękę. Nie było rady, trzeba było ją zadrutować. Po kilku tygodniach druty usunięto i kocurek nie ma problemów z jedzeniem. Pani opłaciła większość kosztów leczenia, niestety nie mogła zabrać go do domu. W lecznicy naturalnie dostał imię Druciak. Czół się tam fatalnie, bał się ludzi. Na ich widok charakterystycznie kładł uszy po sobie. Wszyscy myśleli że to dziki kocur. Gdy wyzdrowiał okazało się że trzeba go odwieść do schroniska. Wiadomo było że taki kot jest bez szans na adopcję a do tego, w zamknięciu, dostanie depresji i długo nie pożyje. I tu los do Druciaka się uśmiechnął. Nasza wolontariuszka postanowiła zabrać go na działkę. Początkowo nie ufny, z czasem zaczął rozumieć że nic mu nie zagraża. Okazało się że Druciak to w pełni oswojony i domowy kocurek. Teraz szukamy mu prawdziwego domu gdzie będzie kochany i rozpieszczany.
Druciak ma ok 5 lat. Jest kotem czarnym (choć w słońcu raczej wygląda na brązowego) z białą plamką na piersi. Nie ma paru zębów a szczęka nie jest dokładnie tam gdzie być powinna i często Druciak ma uchylony pyszczek. Jest zdrowy, nie wymaga żadnej rehabilitacji, je bez problemów. Nie lubi wychodzić na zewnątrz (w końcu tam stało mu się coś strasznego). Na pewno będzie potrzebował kilku dni na aklimatyzację ale jest wielkim pieszczochem i uwielbia siedzieć na kolanach i mruczeć.
Spotkało go wiele nieszczęść ale ufamy że teraz znajdzie wspaniały nowym dom.
Druciak jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony (korzysta z kuwety). Przebywa w Łodzi.

*Druciak szuka wspólnego domu wraz ze swoim przyjacielem – Olusiem.

Kontakt w sprawie adopcji:
Marta
tel: 504-254-419
gg: 9274468
mail: tusia26@onet.eu

16.03.2010
Proszę Państwa, Oluś i Druciak od dziś mieszkają w swoim nowym domu!!! Mają zapewnioną opiekę i kilku kocich kolegów. Zamieszkali bowiem w jednym z najwspanialszych domów : u Asiodanieli.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: