Bułeczka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2010

Kontakt

Pączek i Bułeczka to para, która trafiła do łódzkiego schroniska po wielomiesięcznym koczowaniu pod hipermarketem. Trafiły do nas, bo potrzebowały dużo czasu i pracy, by na nowo zaufać człowiekowi. Zaznały już przeganiania, wyrzucania, pewnie i wielu innych okrucieństw. Ale wiedzą też czym jest dobro człowieka, bo przez długi czas były dokarmiane przez życzliwe osoby, które do tej pory odwiedzają je w naszym ośrodku. 

Początkowo było z nimi bardzo źle. Chowały się za budami, odwracały wzrok i udawały, że ich nie ma. Jednak już po kilku dniach zaczęły zwiedzać teren, z ciekawością obwąchiwać wszystkie kąty. Momentalnie pojęły, że spacer służy do załatwiania swoich potrzeb, a po spacerze jest nagroda – miseczka. Wciąż trzymają się razem, nie odstępują siebie na krok, a jak widzą miseczkę… zapominają o bożym świecie.  Wtedy skaczą do naszych rąk, domagają się zainteresowania. Bardzo chcą zaufać człowiekowi i z każdym dniem idzie im to lepiej.

Bułeczka bardzo szybko przekonała się, że nic jej u nas nie grozi. Choć w pierwszym kontakcie trzyma dystans, wystarczy kilka minut, by zaczęła cieszyć się na czyjś widok, skakać i domagać się uwagi. Jest bardzo opiekuńcza wobec swojego towarzysza niedoli, Pączka. Adopcja tych dwóch psów razem byłaby dla nich najlepszym rozwiązaniem.

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: