Karmelek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2011

Kontakt

Karmelek jest tak słodziutki, jak by na to mogło wskazywać jego imię. Czarujący, rozczulający, uroczy, subtelny… Jego cudowne cechy charakteru można by wymieniać i wymieniać, ale najlepiej byłoby poznać je osobiście.

Karmel jest psem wycofanym, który jeszcze do niedawna stronił od ludzkiego dotyku nawet w najmniejszym wymiarze. Wszystko zaczęło zmieniać się na lepsze w momencie przeniesienia go (wraz z Ludwiczkiem) do boksu wewnętrznego, a także cięższej pracy z naszej strony na poprawianiem relacji psio-ludzkich. Po wylęknionym, kulącym ogon psiaku nie ma już śladu, a na jego miejsce wskoczył radosny, chętny do kontaktu z ludźmi, spragniony pieszczot. Jego samopoczucie również znacząco się poprawiło, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przed Karmelkiem jeszcze dużo pracy, głównie z człowiekiem, ale wierzymy, że któregoś dnia stanie się typowym psim kanapowcem, który sam z siebie będzie zaczepiał i prosił o drapanie za uchem. Aby jednak to się stało, przydałby mu się dom, w którym poczułby się swobodnie, a także ogród, w którym mógłby bez stresu wychodzić i załatwiać swoje potrzeby, a z czasem ćwiczyć również chodzenie na smyczy.

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: