Fiolka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: mix
  • Rok urodzenia: 2019

Naprawdę ciężko nam się doliczyć, która to już z kolei tego typu historia… Nie jest trudno domyśleć się, co zaraz przeczytacie. Uwaga – „Fiolka została znaleziona na wsi pod Łęczycą, błąkając się od bramy do bramy, lądując finalnie na posesji pewnych ludzi, który okazali jej odrobinę serca i wpuścili na swój teren, żeby była bezpieczna. Niestety nie mogli jej zatrzymać, bo mają już kilka psów na utrzymaniu.”. Brzmi dość standardowo, prawda? Niestety, ale to jej autentyczna historia. Na domiar złego, nosiła w sobie martwe płody. Bezdomna, z obumarłą ciążą, trafiła do naszego ośrodka, gdzie została wysterylizowana, przebadana, nakarmiona i pokochana.

Fiolcia przy pierwszym kontakcie może być troszkę nieśmiała, ale po chwili pokazuje siebie od jak najlepszej strony, czyli rozbrykanej, uroczej i pełnej pozytywnej energii. Uwielbia być blisko człowieka i może od niego nie odchodzić nawet na krok. Na smyczy też chodzi bardzo ładnie. W przypadku innych zwierząt to chyba kwestia czasu, bo jak na razie woli być jedynaczką, ale niczego nie przekreślamy, bo sunia nadal przyzwyczaja się do nowego miejsca, ludzi, zapachów. Być może za jakiś czas poszerzy swoje grono psich przyjaciół.

Szukamy dla niej domu (nawet tymczasowego), który okaże 101% miłości, wyrozumiałości i chęci do pracy oraz wspólnego poznawania zakamarków świata. Ponieważ jest młodziutka, przyda jej się ktoś, kto nauczy życia w dosłownym tego słowa znaczeniu.

__

Fiolka zamieszkała w Łodzi :))

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: