Frika


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2005

Oto Frika – mała psia sierotka, która zamieszkała w naszej kuchni. Jej historia jest bardzo przykra, ale mamy nadzieję przyczynić się do tego, że dla wszystkich okaże się zakończona szczęśliwie.

Frika jest psem „odziedziczonym” po zmarłej. Kochanym i zadbanym przez opiekunkę. Na tyle ważnym w jej życiu, że mimo bardzo trudnej sytuacji życiowej, w jakiej się znalazła, zwlekała z przyjęciem dla siebie pomocy aż do momentu, kiedy jej sunia była bezpieczna. Bezpieczeństwo znalazła u nas. Bo nasza misja to nie tylko ratować zwierzęta, ale także pomagać ludziom, którzy biorą ich dobro za priorytet – tak jak my.

Frika jest dojrzałą i bardzo spokojną sunią. Cicha jak myszka, dużo śpi (koniecznie na miękkim posłanku i pod kocykiem) i uwielbia subtelny dotyk i przytulanie. W naszej kuchni bez problemu odnalazła się wśród innych psów.

Z Friką śpi się w jednym łóżku, leży się z nią pod kocem z ciepłą herbatą i ogląda filmy. Będzie w ciebie wpatrzona jak w obrazek. Najpiękniejsze chwile tylko z nią ❤️

__

Frika zamieszkała w domu tymczasowym u wspaniałych dziewczyn 😀

***

i zostaje tam na stałe 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: