Grace


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: bukiet kwiatowy ;)
  • Rok urodzenia: 2016

Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś…

O smutnej historii Grace pisaliśmy już jakiś czas temu, gdy została oddana przez opiekunów trzy lata po adopcji. Do tej pory nie rozumiemy dlaczego i chyba nigdy do tego nie dojdziemy. Od czasu powrotu do naszego ośrodka Grace przebyła długą drogę pełną lęku przed samotnością, zagubienia, tęsknoty… Z naszą pomocą na nowo otworzyła się na świat i zaufała. Tylko to ostatnie uczucie z nią zostało. Tęsknota za prawdziwym domem.
Gdy spojrzeć na nią za kratami, to cała jest smutkiem i ogromnym pragnieniem, by wyjść i być bliżej. Ale na spacerze i przy człowieku przepełnia ją radość i energia, która jakby czekała na możliwość ujścia. Korzysta z każdej sekundy i celebruje ten czas, który może spędzić z człowiekiem. A potrzebuje go więcej… dużo więcej.
Gdy musimy zamknąć furtkę jej boksu, nasze serce pęka na pół, bo ona tak bardzo prosi o jeszcze. To taki pies, że chciałoby się oddać jej cały swój świat, by tylko była szczęśliwa.

Grace jest psem trzymającym się blisko swojego opiekuna, ale potrafi też szaleć do upadłego z innymi psami. Gdy jest czas bliskości, kładzie się przy człowieku i poddaje. Ufa bezgranicznie. No i te oczy…!

Szukamy domu dla Grace, bo już dłużej nie możemy jej zamykać w boksie.

_

W maju 2020 Grace pojechał do swojego domu 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: