Ira


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2009

2011:

Ira to malutka, czarna sunia, której „prezentem” świątecznym miało być zamarznięcie… Została wyrzucona z domu w mroźny, grudniowy dzień.. Z ciepłego domu, ponieważ nie miała zimowej sierści, która dałaby jej większe szanse na przeżycie zimy… Jakby tego było mało sunia próbowała znaleźć schronienie w zabudowaniach przy bardzo ruchliwej trasie Łódź-Tomaszów Maz.
A było to tak… Z samochodu zauważyłam na śniegu czarną, trzęsącą się kuleczkę. Jak wysiadłam, kuleczka wstała i machając ogonem tak mocno jak tylko potrafiła, z brzuszkiem przy ziemi i skulonymi uszkami przyszła i czekała, co zrobię. Nie była pewna czy zbliżająca się do niej ręka na pewno ją pogłaszcze.. Na szczęście po chwili pieszczot sunia zrozumiała, że już wszystko będzie dobrze! Nie odstępowała mnie na krok, a jak tylko się zatrzymywałam dosłownie obejmowała przednimi łapkami moją nogę, przytulała się pyszczkiem i stała tak w bezruchu. Zdobyła tym moje serce. Do samochodu wskoczyła bez chwili wahania i spokojnie obserwowała przez okno drogę do tymczasowego, ale zawsze domu 🙂

Ira jest malutką, czarną sunią w wieku ok.2 lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. W domu nie sprawia żadnych problemów, załatwia się na dworze. Jest bardzo towarzyska, radosna i uwielbia ludzi. Jest chętna do zabaw z innymi psami, na mojego kota nie zwraca większej uwagi. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 501 707 079
edyta@niechcianeizapomniane.org

Ira znalazła dom stały. Zamieszkała w Łodzi, na Retkinii 🙂
Opiekunami wirtualnymi byli: Małgorzata Leszczyńska, Bandziorek oraz Marcelina Pluta. Serdecznie dziękujemy!

——–

Ira 2016 :))

Irena2 Irena3

Irena

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: