Iskierka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia

Iskierka jest tylko małą suczką. Iskierka nikomu nie wadzi. Iskierka tak bardzo chciała się do kogoś przytulić kiedy błąkała się pod Łodzią. Nie wiedziała czemu została sama, czemu nie ma się gdzie schronić przed mrozem, czemu nikt jej nie kocha…

Iskierka znalazła dom tymczasowy u starszych ludzi, którzy mimo swojego złego stanu zdrowia i problemów w poruszaniu się zaopiekowali się już trzema innymi psami po przejściach. Wiedzą, że czwarty psiak to już ponad ich siły. Dlatego szukamy domu dla Iskierki.

Sunia jest średniego wzrostu czarną ślicznotką. Ma około roku, jest już wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Sunia jest pełna radości życia i energiczna. Uwielbia się bawić i biegać. Załatwia się na zewnątrz, ale potrzebuje jeszcze paru lekcji chodzenia na smyczy (w swoim obecnym domu ma podwórko do dyspozycji). Sunia świetnie dogaduje się z innymi psami, sukami i kotami.

Na fotkach tego nie widać, bo sunieczka trochę się speszyła na widok aparatu, ale Iskierka ma uśmiechnięty pyszczek i non stop ogon w ruchu.

16.04.2010
Iskiereczka zamieszkała w Łodzi. Mam nadzieję że jej nowa Pani: Iwona niedługo odezwie się u nas na forum. Iskierka jet jeszcze przestraszona ale mamy nadzieję, że szybko zrozumie, że wszyscy ją w nowym domu kochają 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: