Iwan


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy :)
  • Rok urodzenia: 2017
Witam pięknie i się kłaniam wszystkim Paniom i Panom. Pozwólcie, że się przedstawię – mam na imię Iwan, mam ok. 3 lata i jestem piekielnie przystojnym jegomościem. Wszystkie suczki oglądają się za mną i wzdychają godzinami, gdy poruszam swymi zacnymi 4 literami. Mówią o mnie „łamacz serc”, „amor”, „amant”, bo zdarza mi się skakać z kwiatka na kwiatek, taki ze mnie gagatek!
Los obdarzył mnie niespotykaną urodą, gdyż cierpię na tzw. syndrom krótkiego kręgosłupa, co oznacza tyle, że mam bardzo krótką szyję i dla niektórych wyglądam dość śmiesznie, ale uwierzcie mi na słowo – panienki na to lecą i uważają, że jestem tylko przystojniejszy!
Nie mam problemów z chodzeniem mimo mojej przypadłości. Nie przeszkadza mi to w codziennych sprawunkach, ani podczas randkowania. Mam też iście przezabawny charakter, co pozwala mi na śmiałe podrywy.
Wszyscy mnie tu wielbią i czczą, ale nie mogę zostać na zawsze, więc szukam czegoś na stałe. W zamian za stały, kochany i ciepły i dom oferuję możliwość oglądania mego cudownego oblicza 24/7, drapania mnie po zadku, dawania mi afrodyzjaków jakimi są moje ulubione smakołyki i uczenie się od mistrza miłosnych podbojów jak robić to poprawnie.
Jestem bardzo społeczny i otwarty, uwielbiam spędzać czas w psim i kocim towarzystwie na zabawach i flirtach.
Można mnie schować do torby i zabrać dokądkolwiek się chce, bo jestem mały i poręczny.
__
W kwietniu 2021 Iwanek znalazł wspaniały dom 🙂
Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: