Izabella


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia

Izabella została znaleziona 30 grudnia na jednej z ruchliwych ulic w centrum Łodzi… Jakie były jej losy nie wiemy. Ale termin i to że suńka jest labradorodoropodobnym szczeniakiem wiele nam mówi.
Najprawdopodobniej urodziła się w domu gdzie była starannie odchowana. Jest zadbana i nie widać by kiedykolwiek głodowała. Pewnie spała w łóżku i była często głaskana. Z tej sielanki zabrano ją do następnego pięknego domu gdzie czekała pod choinką na swoją nową, kilkuletnią właścicielkę. Ale coś poszło nie tak, coś się stało co zburzyło ten słodki obrazek. Być może nie spodobała się nowemu właścicielowi? Może nasiusiała nie tam gdzie trzeba? Może pogryzła zabawkę dziecka czy nowe buty pana?
Zanim się zorientowała co się stało została sama. W mroźny dzień błąkała się samotnie po centrum dużego miasta zaczepiając każdą przechodzącą osobę z błagalną, niemą prośbą: ,,proszę, pomóż… jest mi tak zimno…”

Izabella ma 4 miesiące. Jest śliczną suczką maści biszkoptowej (czy może jasna kawa z mlekiem?) z białymi plamkami. Wyrośnie na psa średnich rozmiarów. Jest już zaczipowana i odrobaczona. Bardzo łagodna, wręcz uległa. Czeka na nowych odpowiedzialnych właścicieli.

Izabella znalazła nowy dom w Łodzi!

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: