Jodie


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2020

Dla niektórych psów wszystko jest mniej ważne niż chęć spędzenia każdej możliwej chwili w objęciach człowieka. Nic nie liczy się dla nich tak bardzo jak ludzka ręka przesuwająca się delikatnie z jednego boku grzbietu na drugi, dająca poczucie bezpieczeństwa i radości. Nie jest nam wiadomo co poszło nie tak i dlaczego Jodie została pozbawiona towarzystwa i opieki człowieka…

Na początku jej serce było złamane, lecz po czasie zaczęło na nowo sklejać się w całość, a to wszystko dzięki fundamentom zaufania i miłości, które budowała z nami w ośrodku. Po starej Jo nie ma już prawie śladu, a ta nowa, radosna i czekająca z niecierpliwością na nowe przygody, pokazuje nam każdego dnia, jak ważna jest dla niej bliskość. Ta sunia nie zasługuje na to, by życie spędzać w boksie. Zasługuje za to na wszystko co najlepsze – swoich ludzi, miękkie posłanie lub łóżko ;), długie spacery przy blasku zachodzącego słońca, leniwe niedziele spędzane wspólnie z rodziną na nic nierobieniu, a zwłaszcza na to, żeby ktoś jej powiedział, że ją kocha. Bardzo byśmy tego chcieli, by te usłyszane od niej pragnienia spełniły się.

Jodie akceptuje inne psy, potrafi chodzić na smyczy, jest zaszczepiona, zaczipowana i w niedługim czasie zostanie wysterylizowana. Na stałe przyjmuje leki na serce oraz hormony tarczycy.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: