Kajma


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2012

Kajma trafiła do nas z łódzkiego schroniska na prośbę wolontariuszy. Sunia nie wychodziła z budy, nie reagowała na bodźce, a na widok człowieka była sparaliżowana strachem.

Pierwsze dni Kajmy u nas były dla niej bardzo trudne. Całe dnie spędzała w budzie, spoglądała na nas oczami pełnymi przerażenia. Początkowo zostawialiśmy ją w spokoju, otwieraliśmy tylko boks i rozmawialiśmy z nią. Po kilku dniach sunia cieszyła się już na nasz widok – machała ogonem i kręciła się w kółko. Szybko zaprzyjaźniła się z innymi psami, które odwiedzały ją w boksie i zabawiały. Początkowo Kajma w ogóle nie wystawiała łap ze swojego boksu, ale był taki dzień, że już nie wytrzymała – wybiegła w szalonym pędzie i zupełnie zapomniała się w zabawie z Gutkiem.

Jak jest dzisiaj? To zupełnie inny pies! Kajma jest jedną z najbardziej pogodnych, szalonych i zupełnie zakręconych suczek w naszym ośrodku. Doskonale rozumie się z innymi psami, uwielbia zabawy i szaleństwa w ich towarzystwie. Przy tym jest bardzo grzeczna i posłuszna. Potrzebuje dużej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Szukamy dla niej domu, najchętniej z innym psem.

__

Kajma ma wspaniały dom 🙂

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: