Klusek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2008

Większość z Was zapewne dobrze zna sprawę zwierząt pani Basi i zmarłego pana Stanisława. Dla tych, którzy pierwszy raz o niej słyszą, polecamy lekturę, najlepiej z paczką chusteczek higienicznych…

Chcielibyśmy Wam bliżej zaprezentować Kluska – jednego z ukochanych psiaków pana Stanisława. Przejęliśmy nad nim opiekę, gdy będąc na miejscu zobaczyliśmy, że jest dotkliwie pogryziony i wymaga hospitalizacji. Został opatrzony i wykastrowany, teraz jest już gotowy do adopcji.

Klusek przybłąkał się do pana Stanisława razem ze swoimi rodzicami. Psy mieszkały na budowie, były tam dokarmiane, a po zakończeniu prac pan Stanisław przygarnął je do siebie. Klusek zawsze był psem niezwykle łagodnym, o ujmującym spojrzeniu i delikatnym usposobieniu. W stadzie psów bywa wycofany, bo ma raczej uległy charakter, ale przy człowieku staje się zupełnie innym psem. Widać, że pragnie kontaktu z ludźmi, zabiega o niego. Z pewnością będzie wspaniały wobec dzieci. Klusek jest psem rodzinnym, najszczęśliwszy czułby się w domu z ogrodem. Dobrze dogaduje się ze zwierzętami, więc w nowym domu może mieć towarzystwo.

Jeśli to Was jeszcze nie przekonało do adopcji Kluska, zobaczcie zdjęcie.
Oprzecie się takiemu spojrzeniu?

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: