Kumpel


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: owczarek niemiecki
  • Rok urodzenia: 2012

Nieszczęścia podobno chodzą parami. Kumpel był jednym z dwójki pechowców – wędrował w parze z mniejszą od siebie sunią, prosto z trasy, gdzie ich wyrzucono. Brudne, głodne i zapchlone. Zaniedbane i porzucone.

Tak było rok temu, teraz to zupełnie inny pies. Jesienią 2012 roku Kumpel został adoptowany, a w nowym domu odżył i wypiękniał. Niestety, nie mógł tam dłużej zostać, ponieważ z nudów wybierał się na samotne spacery, oddalając się od domu i zagrażając swojemu życiu. Wspólnie z opiekunem postanowiliśmy, że poszukamy dla niego nowego domu.

Jakiego? Na pewno szukamy rodziny, która zapewni Kumplowi dużą dawkę miłości i ruchu na świeżym powietrzu. Duży teren do biegania to dla niego za mało – to pies pracujący, prawdziwy owczarek, który potrzebuje towarzystwa człowieka. Jeśli mu go brakuje, sam wybiera się na poszukiwanie bratniej duszy. W końcu to prawdziwy Kumpel 🙂

Kumpel, jak samo jego imię wskazuje, szybko łapie kontakt z każdym, kogo napotka. Świetnie dogaduje się z sukami, znajdzie też wspólny język z niedominującym samcem. Łagodny wobec dzieci, posłuszny dorosłym. Świetny materiał do szkolenia.

Kumpel jest wykastrowany.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: